Mgbaaka Mkpụgharị Pneumatic-Electrical 2 Port DHS135-53-2Q
Nkọwa Dị Mkpirikpi:
    2. Obere nha na obere ibu
    3. Enwere ike ịhazi ogologo ndu, ọnụọgụ sekit, mbufe pneumatic na hydraulic.
Nkọwa Ngwaahịa
Akara Ngwaahịa
Nkọwa nke DHS135-53-2Q Series Pneumatic-Electric Slip Ring
Mgbaaka mpụta nke DHS135-53-2Q nke na-amị amị, nke nwere dayameta mpụta 135 mm, nwere ọwa 53, sekit 2A nke 5, alloy aluminom nke ihe eji arụ ụlọ, ọsọ ọrụ 0-300 rpm, obere nha na ibu dị mfe.
Ngwa Ndị A Na-ahụkarị
Nkọwa Aha Ngwaahịa
DHS135-2Q
1. Ụdị ngwaahịa: DH—mgbanaka mmịpụta eletriki
2. Usoro ntinye: Mgbaaka mmịfe oghere siri ike nke S—mgbaaka mmịfe siri ike; K—site na oghere mmịfe
3. Dayameta mpụta: 135-135 mm
4. Ọnụọgụ nke gas: 2Q-2 pneumatic passage
DHS135-53-2Q Mgbaaka Mkpọchi Pneumatic-Electric
DHS135-53-2Q-1
DHS135-53-2Q Pneumatic-Electrical Slip Ring Paramita Teknụzụ
Paramita Ọwa Pneumatic
Ọnụọgụ ọwa Mgbaaka 2 ma ọ bụ nke ahaziri iche
Njikọta eriri G3/8"
Oghere Mmiri Φ10
Ọkara Ikuku a na-eme ka ọ dị mkpa
Nrụgide Ọrụ 1.1Mpa
Ọsọ ọrụ ≤30rpm
Okpomọkụ ọrụ -30℃~+80℃
Teknụzụ eletriki Teknụzụ mekaniki
Ọnụọgụ ọwa Mgbaaka 53 ma ọ bụ omenala Oke ọsọ 0-300rpm
Egosipụtara Ugbu a Sekit 5 maka 2A Ọkwa nchekwa IP51
Voltaji a tụrụ anya ya 0-380VAC/240VDC Ihe owuwu alloy aluminom
Mgbanwe nke iguzogide kọntaktị <10mΩ Iru mmiri ọrụ <70%
Mgbochi mkpuchi 1000MΩ@1000VDC Ihe kọntaktị eletriki Ígwè dị oké ọnụ ahịa
Ike eletriki 1500VAC@50Hz,60s,1mA
Okpomọkụ ọrụ -20℃~+80℃