Mgbaaka Mkpụgharị Obere Flange DHS012-18
Nkọwa Dị Mkpirikpi:
  1. Usoro DHS012 bụ mgbanaka siri ike nke nwere dayameta mpụta nke 12mm na flange.
Nkọwa Ngwaahịa
Akara Ngwaahịa
Nkọwa nke Mgbaaka Mkpụgharị Obere Flange DHS012 -18 Micro
Ingiant DHS012 Series dayameta mpụta 12mm, ọ nwere ọwa 1-48 nke nwere ike ịhazi mgbanaka mmịfe na-eduzi, na-akwado mgbama na nnyefe ike agwakọta, nwere ike hazie ọnụọgụ sekit na voltaji ugbu a dabere na ụdị ọkọlọtọ.
Ngwa Ndị A Na-ahụkarị
Nkọwa Aha Ngwaahịa
DHS012-18-2A
  1. (1) Ụdị ngwaahịa: DH—mgbanaka mmịpụta eletriki
  2. (2) Usoro ntinye: S—mgbanaka mmịfe siri ike
  3. (3) Dayameta mpụta nke mgbanaka mmịfe siri ike: 12-12 mm
  4. (4) Ngụkọta sekit: sekit 18-18
  5. (5) A gaghị enwe akara ma ọ bụ na ọ ga-agafe na ọkụ eletrik dị iche maka sekit ndị ahụ.
DHS012-18 Micro Flange Slip Ring 2D 2D Ise ọkọlọtọ
DHS012-6-1A
DHS012-18 Micro Flange Slip Ring Teknụzụ Paramita
Tebụl Ọkwa Ngwaahịa
Ọkwa ngwaahịa Ọsọ ọrụ Ndụ ọrụ
Izugbe 0~200 rpm Mgbanwe nde iri
Ụlọ ọrụ mmepụta ihe 300~1000rpm Mgbanwe nde iri atọ
Usoro Nkà na ụzụ
Teknụzụ eletriki Teknụzụ mekaniki
Paramita Uru Paramita Uru
Ọnụọgụ nke mgbaaka Mgbaaka 18 ma ọ bụ omenala Okpomọkụ ọrụ -20℃~+70℃
Egosiputara ugbu a 2A Iru mmiri ọrụ <70%
Voltaji e gosiri 0~240VAC/VDC Ọkwa nchekwa IP51
Mgbochi mkpuchi ≥250ΜΩ@500VDC Ihe mkpuchi Igwe anaghị agba nchara
Ike mkpuchi 220VAC@50Hz,60s,2mA Ihe kọntaktị eletriki Ọla dị oké ọnụ ahịa
Uru mgbanwe nguzogide ike <10mΩ Nkọwapụta ndu 5A kwa sekit nwere AF-0.35 mm²,
zuo ike na AF-0.15 mm²
Ọsọ ọrụ 0-100rpm Ogologo ndu 500mm+20mm
Tebụl nkọwapụta waya DHS012-18 Micro Flange slip ring
Tebụl Nkọwapụta Waya
Egosiputara ugbu a Nha waya
(AWG)
Nha onye na-eduzi ihe
(mm²)
Agba waya Dayameta waya
≤2A AWG26# 0.15 Ọbara ọbara, odo, oji, acha anụnụ anụnụ, akwụkwọ ndụ akwụkwọ ndụ, ọcha,
aja aja, isi awọ, oroma, odo odo, ìhè, ọbara ọbara, na-enwu enwu
Φ1
3A AWG24# 0.2 Uhie, odo, oji, acha anụnụ anụnụ, akwụkwọ ndụ akwụkwọ ndụ, ọcha, aja aja, isi awọ, oroma, odo odo, ìhè, ọbara ọbara, ìhè, acha anụnụ anụnụ ọcha, ọbara ọbara ọcha Φ1.3
5A AWG22# 0.35 Uhie, odo, oji, acha anụnụ anụnụ, akwụkwọ ndụ akwụkwọ ndụ, ọcha, aja aja, isi awọ, oroma, odo odo, ìhè, ọbara ọbara, ìhè, acha anụnụ anụnụ ọcha, ọbara ọbara ọcha Φ1.3
6A AWG20# 0.5 Uhie, odo Φ1.4
8A AWG18# 0.75 Ọbara ọbara, odo, oji, aja aja, akwụkwọ ndụ akwụkwọ ndụ, ọcha, acha anụnụ anụnụ, isi awọ, oroma, odo odo Φ1.6
10A AWG16# 1.5 Uhie, odo, oji, aja aja, akwụkwọ ndụ akwụkwọ ndụ, ọcha Φ2.0
15A AWG14# 2.00 Uhie, odo, oji, aja aja, akwụkwọ ndụ akwụkwọ ndụ, ọcha Φ2.3
20A AWG14# 2.5 Uhie, odo, oji, aja aja, akwụkwọ ndụ akwụkwọ ndụ, ọcha Φ2.3
25A AWG12# 3.00 Uhie, odo, oji, acha anụnụ anụnụ Φ3.2
30A AWG10# 6.00 Uhie uhie Φ4.2
>30A Jiri ọtụtụ waya AWG12# ma ọ bụ ọtụtụ waya AWG10# n'otu oge
Nkọwa ogologo waya ndu:
1.500+20mm (Ihe achọrọ n'ozuzu: Tụọ ogologo waya ahụ site na njedebe nke oghere waya nke mgbanaka dị n'ime na mpụta nke mgbanaka mmịfe ahụ).
2. Ogologo dịka onye ahịa si chọọ: L <1000mm, Ọkọlọtọ L+20mm
L>1000mm, Ọkọlọtọ L+50mm
L>5000mm, Ọkọlọtọ L+100mm