Mgbanaka mmịfe oghere nke Ingiant DHK012-12-10A maka tebụl ntụgharị
Nkọwa Dị Mkpirikpi:
Nkọwa Ngwaahịa
Akara Ngwaahịa
Mgbanaka mmịfe oghere nke Ingiant DHK012-12-10A maka turntable,
Nkọwapụta
DHK012-12-10A
Isi paramita
Ọnụọgụ nke sekit Ọwa iri na abụọ Okpomọkụ ọrụ "-40℃~+65℃"
Egosiputara ugbu a 10A Iru mmiri ọrụ <70%
Voltaji e gosiri 0~240 VAC/VDC Ọkwa nchekwa IP54
Mgbochi mkpuchi ≥1000MΩ @500VDC Ihe ụlọ Aluminom Alloy
Ike mkpuchi 1500 VAC@50Hz,60s,2mA Ihe kọntaktị eletriki Ígwè dị oké ọnụ ahịa
Mgbanwe nguzogide ike <10MΩ Nkọwapụta waya ndu Waya Teflon agba gbara ọchịchịrị ma sie ike nke a na-etinye n'ime ite
Ọsọ ntụgharị 0~600rpm Ogologo waya ndu 500mm + 20mm
Nhazi Ngwaahịa Ọkọlọtọ
nkọwa ngwaahịa1
E tinyere akwụkwọ anamachọihe
nkọwa ngwaahịa2
nkọwa ngwaahịa3
nkọwa ngwaahịa4
Uru anyị bara
Ebe Mmepụta Ihe
nkọwa ngwaahịa5
nkọwa ngwaahịa6
nkọwa ngwaahịa7Nkọwapụta
DHK012-12-10A
Isi paramita
Ọnụọgụ nke sekit 12 Ọwa Okpomọkụ ọrụ "-40℃~+65℃"
Oke ọkwa ugbu a 10A Iru mmiri ọrụ ± 70%
Voltaji enyere ọkwa 0~240 VAC/VDC Ọkwa nchekwa IP54
Mgbanwe iguzogide ike <10MΩ Nkọwapụta waya ndu Teflon agba nke e ji ihe mkpuchi kpuchie ma tinye ya na ite.